DR. LANGER - NEUROMONITORING

DR. LANGER MEDICAL

Umenie neuromonitoringu

Náš spoľahlivý neuromonitor

Pôsobivý modulárny koncept s až 8 meracími kanálmi pre použitie vo viacerých chirurgických odboroch. Prevádzkové prevedenie vyniká jednoduchou manipuláciou. Dizajn optimalizovaný pre hygienu využíva adhézne fólie na sterilné aplikácie na operačnom sále.

Na intraoperačnú neurostimuláciu

Multimodálny elektrický neurostimulátor na intraoperačnú stimuláciu nervov, svalov a kôry. TWISTER® MM sa dodáva s predkonfigurovanými užívateľskými programami so zodpovedajúcimi stimulačnými parametrami pre jednoduchú obsluhu. Všetky možnosti programu sú prehľadne zobrazené na dotykovej obrazovke a je možné priamo zvoliť nastavenia stimulácie.

Monitorovanie riadené chirurgom

Anatomický dizajn používateľského rozhrania nášho AVALANCHE® PLUS inšpiruje jeho používateľov a predstavuje revolúciu v intraoperačnom neuromonitoringu (IONM). Konzistentná vizuálna konfigurácia vedie používateľa a uľahčuje správnu manipuláciu. AVALANCHE® PLUS sa intuitívne učí a ľahko sa ovláda. To zvyšuje efektivitu, šetrí drahocenný čas.

S kreativitou k úspechu.

Naše neuromonitory sú stelesnením kompaktného, ​​modulárneho a ľahko použiteľného neuromonitoringu. Anatomicky navrhnuté používateľské rozhrania inšpirujú našich používateľov. Nespočetné množstvo chirurgov po celom svete oceňuje jednoduchosť použitia. Výkon sa snúbi s kvalitou a dizajn s funkčnosťou. Toto je naše „umenie neuromonitoringu“. Sme na to hrdí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať

Meno