ORL vyšetrovacie jednotky

Euroclinic

Líder vo výrobe liečebných jednotiek pre ORL

Estetika a funkčnosť

Euroclinic Medi-Care Solutions je lídrom vo výrobe liečebných jednotiek pre otorinolaryngológiu. Vďaka integrovanej technológii spolu s použitím jednorazových prvkov zásadne prispievajú k prevencii kontaminácie.

Individuálne vybavenie

Každý unit obsahuje riadiacu jednotku, dotykový displej umiestnený na pohyblivom prístrojovom ramene a wifi modul na ovládanie kresla. Možnosť výberu epoxidových 62 farieb alebo 13 farieb skla zásuviek.

Certifikovaná technológia

Technológia, dizajn a kvalita sú zaručené certifikáciou CE, ISO, FDA. Naše produkty obsahujú všetky potrebné prvky pre ambulantnú činnosť v súlade so smernicami WHO v sektorových organizáciách.

Dizajn a technológie pre budúcnosť.

Medi-Care Solutions ponúka široký sortiment medicínskych produktov pod značkou EUROCLINIC® pre ambulancie ORL, PODIATRIE a GYNEKOLÓGIE. Relatívne krátky výrobný cyklus v porovnaní so zložitosťou produktov je organizovaný podľa pokročilých montážnych a testovacích postupov, ktoré sú v súlade s platnými certifikátmi CE, ISO a FDA. Tieto procesy zaručujú vynikajúce výsledky z hľadiska noriem kvality a spoľahlivosti.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať

Mgr. Dominik Ivan