Ultrazvukové prístroje

Fujifilm - Hitachi Aloka

Nové revolučné riešenia vo svete ultrazvukov

Plynulý pracovný postup

vyvinutý tak, aby vyhovoval vášmu dotyku, poskytuje vynikajúcu ergonómiu, jednoduché použitie, presnosť a efektivitu pre pohodlný zážitok z vyšetrenia.

Pure Imaging

vyvinutý tak, aby vyhovoval vášmu zraku, ponúka bezprecedentnú kvalitu obrazu, optimalizovanú podľa preferencií používateľa.

Pokročilé aplikácie

ktoré vyhovujú vášmu procesu, ako je RVS na podporu RFA, Elastografie, Fetal 3D a mnohých ďalších technológií, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu diagnostickú istotu.

Ultrazvuková platforma ponúka:

S ultrazvukovým zobrazovaním je teraz možná väčšia presnosť vyšetrenia, väčší komfort a širšia škála aplikácií. V reakcii na stále sa zvyšujúce očakávania lekárskej profesie sa diagnostické zariadenia neustále vyvíjajú. Kvalita obrazu, pracovný postup a aplikácie sú tri kľúčové funkčné oblasti, v ktorých sme vyvinuli odhodlané úsilie na zdokonalenie základného výkonu s cieľom vytvoriť špičkovú ultrazvukovú platformu. Táto prémiová ultrazvuková platforma flexibilne reaguje na individuálne potreby používateľov v rámci celého radu klinických disciplín a prináša diagnostické zobrazovanie bez kompromisov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Mgr. Róbert Eliaš

Ing. Tomáš Turis, MBA